fbpx

KeepCup Brew – štýlový pohárik na kávu, ktorý sa predáva po celom svete

Designed for pure drinking pleasure on the go…

Na trh sa dostal nový štýlový pohár na ,,take away coffee“ vyrobený pre klasického konzumenta kávy, pijúceho kávu so sebou kde tade. Ak ste ešte nepočuli o vecičke KeepCup, je to štýlový pohár na kávu, s ktorým jednoducho prídete do prevádzky a požiadate personál aby Vám svoju obľúbenú kávu pripravil priamo doňho.

Austrálska firma KeepCup nie je v kávovom svete až taká neznáma. Vyrába plastové znovupoužiteľné poháre na ,,take away coffee“ už nejakú dobu a jej výrobky používajú ľudia na celom svete. Tento krát však prišla s novinkou. Je ňou KeepCup Brew – nový sklenený a znovupoužiteľný pohár na tie isté účely.

Výhodou nového KeepCup Brew je určite to, že kávu pijete konečne zo skla a nie z umelej hmoty. Veľakrát som počul od používateľom ,,starých“ KeepCup-ov, že káva im nechutí a pitím z umelej hmoty stráca svoju kvalitu. Oproti predchodcovi ďalej vyniká väčším otvorom na pitie, lepším tesnením uzáveru, či samotnému materiálu, ktorým je temperované sodnovápenaté sklo, ktoré je odolné voči mechanickému a tepelnému poškodeniu.

Pohár som dostal na testovanie ako jeden z 30 vybraných užívateľov a používam ho už nejaký čas. Okrem domáceho prostredia som ho zobral aj na menšiu ,,prechádzku“, keďže som akurát dosť cestoval. Vydržal, ešte nespadol, takže Vám neviem povedať, či je naozaj odolný voči rozbitiu. Čo však viem povedať je, že je to štýlová vecička. Dobre vyzerá, dobre sa z neho pije káva a pripravujem si ju do neho aj doma, i keď mám plnú kuchyňu rôznych šálok či pohárov. Asi to bude aj tým, že si pripravujem alternatívny spôsob kávy (Aeropress) a zakončiť to priamo do KeepCup je akési ukončenie rituálu.

Jedinou nevýhodou je, že sklo po príprave dosť páli ale aj na to mysleli vývojári a každý KeepCup obsahuje silikónový prstenec.

Ak aj vy pijete kávu ,,so sebou“ a chcete byť pri tom štýlový, kúpte si originálny pohár, či už z radu KeepCup alebo KeepCup Brew (aj keď oveľa viac odporúčam práve KeepCup Brew, pretože sklo je oproti umelej hmote jednoducho sklo ;-)). Hlavným distribútorom na Slovensku je firma Mabets v Poprade, ktorá taktiež prevádzkuje e-shop www.mabets.sk, vďaka ktorému svoj KeepCup dostanete priamo do svojich rúk. Partnerom KeepCup pre Slovenskú republiku je Slovak Coffee Association.

Keep Cup – Designed for pure drinking pleasure on the go…

Nový KeepCup Brew
Nový KeepCup Brew

 

 

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.