fbpx

Fotili sme Bohemsca limonády

Na trh prichádzajú prémiové české a 100% prírodné limonády a toniky. Stoja za nimi dvaja ľudia – Jiří Vladík a Marek Koukal, ktorý kedysi pracovali na manažérskych pozíciach pre predaj Becherovky. Za výtvarným zásahom sovy a zajaca na etiketách stojí Andreea Bora. Symoblizujú bohémstvo, teda to, o čom vraví samotný názov nápoja.

V slnečnom dni, kedy teploty prudko stúpali k štyridsiatke, sme sa rozhodli zavítať na lúku a vytvoriť pár záberov. Fotenie prebiehalo v super nálade, smiechu, ale aj veľkého potu z horúčav. Schladili sme sa však skvelými limonádami, občas doplnenými aj o Žufánkov OMG Gin. 😉

Pozývam vás na menšiu ukážku všetkého, čo v tom dni vzniklo.

Model: Janka Magdolenová (www.jajaalud.wordpress.com)
Fotené pre: Bohemsca // Jaroslav Mihálik (Official distributor for Slovakia)
Photo credit: Samuel Chlpek / #coffee&barblogger

 


Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa na odber podobných!

Nie, nebudem vás otravovať blbosťami. Iba vždy, keď uznám za vhodné, dám vám vedieť o novom článku na mojom blogu. A ak vás to bude otravovať, jednoducho sa z odberu odhlásite. Nič viac a nič menej. To je fér, nie?

[mc4wp_form id=“1784″]


Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.