fbpx

Toto všetko vás čaká v roku 2017!

V prvom rade mi dovoľte sa vám poďakovať. Za rok 2016. Pretože ten, čo sa týka mojej práce ako blogera bol vami ohodnotení veľmi dobre. Súdim to hlavne podľa reakcií na články, ich čítanosť, zdieľanie na sociálnych sieťach a podobne. Som rád, že kúsok toho, čo ma baví vám môžem sprostredkovať cez písmená a moje články. Ďakujem.

Rok 2017 bude pre mňa veľmi zaujímavý. Na jednej strane sa teším na mnoho vecí, ktoré som si pre vás prichystal. Na tej druhej, mám ešte aký taký voľný priestor, ktorý nechávam na náhodu. Pár noviniek, ktoré som si pre vás pripravil, vám prezradím.

Recenzie sa vám veľmi páčili. Tak teda pokračujem

Keď som začal s mojou prvou recenziou, bál som sa, že budem ľuďmi odsúdení. Časom som pochopil, že subjektívny názor človeka pohybujúceho sa v gastronómii je pre ľudí naozaj dôležitý. Že ho neberú úplne doslovne ale pomáha im vytvoriť si akýsi „prednázor“ o danom mieste. A to je super! Človek potom môže zhodnotiť, či to tak ako Samo písal bolo alebo nie.

Každopádne v tomto roku budem s recenziami pokračovať. A začneme hneď zhusta! Pôjde sa do Tatier. Už o týždeň sa chystám do nového hotelového zariadenia, z ktorého okrem blogu prinesiem aj fotky a video. Určite sledujte počas víkendu (10. – 12. február) môj profil na facebooku a instagrame. Teším sa však, že mi začínajú rôzne podniky viac dôverovať a ponúkať spoluprácu.

Škola kávy

Mojim najväčším sklamaním za uplynulý rok je fakt, že ľudia vedia o káve stále veľmi málo. A to aj napriek organizovaniu rôznych festivalov, vytváraniu kávových kníh či pôsobením profesionálov ako učiteľov v káve. O.K., preto pre vás pripravím videá a články, v ktorých sa naučíme o káve čosi viac. Robili to mnohí – pražiari, veľké mená v kávovom priemysle, no očividne nestačilo. Káva je druhou najpredávanejšou komoditou na svete a preto by sme o nej mali vedieť viac. Tešiť sa budete môcť na edukačné články z oblasti prípravy kávy, ale aj na jeden väčší projekt o slovenských pražiarňach.

Kávové vlogy a pôsobenie na youtube

Vlogerov je dneska plný internet. Ale vloguje niekto o káve a gastronómii? Väčšina vlogerov to do svojich videí zahrnie len občas, ak majú nejakú platenú spoluprácu s hotelovým zariadením a podobne. Ale čisto kávovo-gastronomický vlog na Slovensku chýba. Skúsim to, a vy zatiaľ môžte dať odber na môj youtube kanál.

Okrem toho budem veľmi rád, ak ma začnete sledovať aj na už spomínanom Instagrame. Snažím sa tam pridávať fotky, ktoré vám aspoň trošku vylepšia deň. A samozrejme prispôsobujem tomu aj techniku. V roku 2017 bude instagram obrazovo kvalitnejší, pravidelne aktualizovaný a pre vás v konečnom dôsledku príjemnejší.

Teším sa na vaše reakcie 🙂

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.