fbpx

Odchádzam do Milána, budete pri tom so mnou?

Najbližší utorok ma moje nohy (a krídla lietadla) zavedú do druhého najväčšieho mesta Talianska, do mesta módy, do Milána. Nejdem však nakupovať ani vyhľadávať najextravagantnejšie prvky designu, idem sa vydať po stopách značky Campari.

Ani nie pred mesiacom mi prišla pozvánka na tento press trip. A hoci skúškové obdobie je teraz v plnom prúde, začal som urýchlene konať a snažiť sa čo najrýchlejšie túto etapu semestra prekonať. Z pohľadu mojich plánov sa to podarilo – som za polovicou skúškového, ktoré dnes mnohí majú ešte len pred sebou.

23. mája letím na dva dni do Milána. Spoločnosť Neuropea, ktorá v oblasti PR zastupuje Rémy Cointreau Slovakia, organizuje zaujímavý výlet do srdca nádherného mesta v Taliansku. A hoci je výlet dvojdňový, ponúkne pozvaným naozaj bohatý a preplnený program.

Podľa aktuálnych informácií odlietame v utorok, v ranných hodinách. A keďže lietadlom je Miláno ,,tu za rohom“, mali by sme stihnúť ešte doobednú atmosféru tohto zaujímavého mesta. Potom nás čaká ubytovanie v hoteli NH Collection Milano President, prehliadka centrály Campari a obed vo Villa Campari, Campari Academy, návšteva ikonického Camparino baru, večera v Trussardi Alla Scalla či drink v Armani Bamboo Bare. Naplnený deň, ako sa na poriadny výlet patrí.

Pozývam vás

Všetko, čo robím, robím pre vás. Na pozdvihnutie kvality kaviarenského a barového segmentu na Slovensku. Preto vás pozývam, aspoň virtuálne, na túto cestu so mnou. Po celé dva dni sa vám budem ohlasovať na mojom oficiálnom facebook profile, formou fotografií na instagrame (a MyDay časti instagramu). Budem sa snažiť pre vás natočiť čo najviac záberov z atmosféry a navštívených miest, ktoré zostrihám do dvoch vlogov. Tie vám budú k dispozícii na youtube.

Budem rád, ak sa aspoň takouto online formou vyberiete po stopách Campari a za objavovaním tajomstva talianskeho zvyku Aperitivo Moment so mnou.

Teším sa na vaše reakcie 🙂


Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa na odber podobných!

Nie, nebudem vás otravovať blbosťami. Iba vždy, keď uznám za vhodné, dám vám vedieť o novom článku na mojom blogu. A ak vás to bude otravovať, jednoducho sa z odberu odhlásite. Nič viac a nič menej. To je fér, nie?

[mc4wp_form id=“1784″]

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.