fbpx

Vyššie nad korunami stromov sa už byť nedá

Áno, presne tak. Asi medzi poslednými, ale vybral som do Bachledovej doliny. Chodník korunami stromov je atrakcia, ktorá upútala snáď všetkých Slovákov. Tak som si to nenechal újsť.

Zasnežené cesty, ale skvelé auto na nich. Zlé počasie, ale krásny cieľ. Chodník korunami stromov je presne taký, ako som očakával. Či je slnečno alebo práve sneží, každá jedná atmosféra sa sem hodí. Veď, presvedčte sa sami cez video:

Pár rýchlych rád

Ak sa vyberiete do Bachledovej doliny, odporúčam rátať s menším zdržaním pri kase. Parkovanie bolo bezproblémové a organizované. Cena lístkov je o čosi väčšia, ako by ste možno čakali. Zvyšuje ju predovšetkým cesta lanovkou. Ak je pekné počasie, máte na výber ísť aj pešo.

Ak sa však vyberiete lanovkou, dlhšie si posedíte. Avšak o pár týždňov by už mala začať rekonštrukcia a možno sa v ďalšej zimnej sezóne odveziete už na vyhrievaných sedadlách. Kto vie?

Využite ponuku stravovania priamo na svahu (podnik bližšie pri pokladňach na lístky). Bol som naozaj prekvapený z celkového pocitu. Na začiatok prostredie pôsobí ako klasický Aprés-SKI bar, avšak personál tu doslova „lieta“. Za kvalitu podávaných jedál by mohli ísť príkladom mnohým reštauráciam. Ochutnali sme vývar, cesnačku, cestoviny, bryndzové halušky a pizzu. Objednávka prebehla v dostatočnom čase, príprava jedál netrvala dlho a výsledok bol veľmi chutný.


Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa na odber podobných!

Nie, nebudem vás otravovať blbosťami. Iba vždy, keď uznám za vhodné, dám vám vedieť o novom článku na mojom blogu. A ak vás to bude otravovať, jednoducho sa z odberu odhlásite. Nič viac a nič menej. To je fér, nie?

[mc4wp_form id=“1784″]

Publikované
Kategorizované ako Cestovanie

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.