fbpx

Spolupráca

SPOLUPRÁCA SO ZNAČKAMI
89 % ľudí považuje online hodnotenie (produktov a služieb) za dôležitý faktor pri ich výbere

Od roku 2012 som spolupracoval s množstvom značiek. Na každú značku a spoluprácu s ňou sa pozerám osobitne. Snažím sa vnímať jej potenciál.

Spolupráca môže prebiehať niekoľkými spôsobmi, medzi ktorými je posledné roky najpopulárnejšie ambasadorstvo a propagácia produktu na sociálnych sieťach. Spôsob komunikácie, ako aj finančná kompenzácia záleží od osobitnej konzultácie a dĺžky spolupráce.

Spolupracoval som som značkami: 365.bank, BMW Group Slovakia, Wolt Slovensko, Campari, KeepCup, Nuova Simonelli, Limeňita, ACME&CO, Green Plantation, Goriffee, Sproud, Jameson, Slovak Lines a ďalší…

 
HOTELOVÉ RECENZIE a AUDIT
53 % ľudí si nerezervuje hotel bez toho, aby si prečítali recenziu z webu

Vyštudoval som hotelovú akadémiu a prácu v službách považujem za poslanie. V roku 2017 som vytvoril projekt hotelových recenzií, ktorý som časom doplnil aj o audit. Na pobyt prichádzam ako klasický zákazník a s prvkami mystery shoppingu sledujem správanie personálu, čistotu v miestnostiach a na pracoviskách, kvalitu služieb ako aj jedál a nápojov. Z mojej návštevy spisujem podrobné formuláre, ktorých základ stojí na kritériach Hotelstars Union. Dáta spracujem do výstupu pre hotelový manažment. K recenziám po dohode pridávam fotografie a video. Vytváram tak plnohodnotný záber na všetkých čitateľov – od webu až po známe sociálne siete. Za krátky čas sa práve táto kategória blogových príspevkov stala u mňa tou najčítanejšou. Pozrite si prehľad mnou navštívených hotelov v kategórii Hotelové recenzie.

 
COPYWRITING a EDITOR V PÍSANÝCH MÉDIÁCH

V predošlých rokoch som viedol niekoľko firemných blogov v oblasti cestovného ruchu. Okrem toho som písal do pravidelných rubrík v Bar Magazine – Thinking about drinking. Niekoľko článkov som taktiež vytvoril aj pre magazín Top hoteliérstvo/hotelnictví. Pomôžem vám naštartovať firemný blog a premyslieť jeho stratégiu tak, aby sa stal plnohodnotným doplnkom na zlepšenie SEO pozícii vašej značky v digitálnom priestore.

 
PREDNÁŠKY a ŠKOLENIA

Vediem odborné školenia, prednášky a workshopy na tému digitálneho marketingu v cestovnom ruchu. Pôsobím ako lektor v Akadémii hoteliera, kde sa formou otvorených kurzov venujem praktickým radám ako z časového aj finančného hľadiska efektívne využívať nástroje online marketingu.

Keďže celý môj pracovný život pôsobím v cestovnom ruchu, veľmi rád zavítam do škôl a pripravím zaujímavé prednášky pre študentov. Motivácia, ktorú môžu dostať priamo od osoby z praxe je ideálnym štartom pre ich pracovné profesie v cestovnom ruchu.

V neposlednom rade sa venujem školeniam v oblasti kávy, s prihliadnutím na podporu výberovej kávy a jej trvalú udržateľnosť. Poznatky z tejto oblasti som získal ako študent Hotelovej akadémie s účasťou na niekoľkých baristických a barmanských súťažiach či neskôr ako barista v známej bratislavskej kaviarni Urban Bistro.

Stretnime sa!
spolupraca@samuelchlpek.eu | +421 919 027 396