Spolupráca

Poďme spolu tvoriť niečo výnimočné,
poďme spolupracovať

BLOGY
89 % ľudí považuje online hodnotenie (produktov a služieb) za dôležitý faktor pri ich výbere.

Na každú spoluprácu sa pozerám osobitne a snažím sa vnímať jej potenciálne prednosti. Či už sa teda so mnou rozhodnete spolupracovať vo forme propagácie produktu, služby, pozvete ma na presstrip alebo budete chcieť, aby som napísal o peknej udalosti, na propagácii ktorej vám záleží, budem k vám pristupovať vždy osobitne. A je pri tom jedno, či ma oslovíte prvý alebo desiatykrát. Vždy sa však držím hesla: ,,S čím sa nezosobním, to neviem posunúť ďalej“. Dôveru na spoluprácu som dostal od zaujímavých firiem. Moji čitatelia ako prví spoznali nový KeepCup Brew alebo jeho o pár rokov novšiu verziu KeepCup Long Play. Tiež som mal možnosť zdegustovať na Slovensku vyrábané domáce sirupy J’n’B Brothers Syrups a ochutnať kvalitu Bentianny.

HOTELOVÉ RECENZIE a AUDIT
53 % ľudí si nerezervuje hotel bez toho, aby si prečítali recenziu z webu.

Milujem hotelové zariadenia. Vyštudoval som hotelovú akadémiu a pracovať v službách je, pravdepodobne, mojím poslaním. Hotelové recenzie nevytváram ako iné blogy. Počas pobytu sledujem všetko – správanie personálu, čistotu v miestnostiach a na pracoviskách. Spisujem podrobné formuláre, ktoré hotelový manažment dostane v online forme. Použiť ich môžu na zvýšenie kvality svojho ubytovacieho zariadenia. Údaje neposkytujem tretím stranám. K recenzii pridám fotografie a video. Vytváram tak plnohodnotný záber na všetkých čitateľov – od webu až po známe sociálne siete. A verte, že za krátky čas sa práve táto kategória blogových príspevkov stala u mňa tou najčítanejšou. Veď sa o tom presvedčte, prečítajte si o Hoteli Lomnica, Chateau Appony alebo Hoteli Elizabeth. Pri hotelových recenziách je dôležitý aj presun a prvotný dojem príchodu do zariadenia. Aj vďaka 5. miestu v ankete Bloger roka 2017, som mal tu česť spolupracovať s BMW Group Slovensko.

COPYWRITING a EDITOR V PÍSANÝCH MÉDIÁCH

Rozbiehate firemný blog? Rád vám pomôžem a rozpoviem všetky fígle, aby sa ten váš stal najčítanejším a oslovil potenciálnych zákazníkov. Momentálne pôsobím ako šefredaktor firemného blogu najznamejších specialty kaviarní v Bratislave. Ale venujem sa aj prispievaniu do odborných a iných časopisov. Tak napríklad v Bar Magazine – Thinking about drinking, mám na starosti sekciu s kávou. A čo sa hotelového písania týka, začínam spolupracovať s magazínom Top hoteliérstvo/hotelnictví.

PREDNÁŠKY a ŠKOLENIA

Ak chcem úspešný blog post dostať medzi ľudí, pomôžu mi sociálne siete. A tak sa človek za pár rokov naučí, ako funguje Facebook, Instagram, Youtube. Toto všetko je v podstate marketing. Preto rád prichádzam do škôl povedať a predstaviť, ako robiť marketing v 21. storočí.

Odborne však vediem školenia, prednášky a workshopy na tému kávy a kaviarní. A verte, že tam je naozaj o čom rozprávať. Ak teda máte chuť svoj personál obohatiť o informácie, naučiť ich robiť lepšiu šálku kávy, prípadne vyzdobiť cappuccino o latte art, dajte mi vedieť a dohodneme sa.

spolupraca@samuelchlpek.eu | +421 919 027 396