fbpx

#5 PODCAST s hosťom: OOCR – Horná Nitra – Bojnice | Mestá sa vďaka OOCR môžu lepšie prezentovať aj na národnej úrovni

V týchto podcastoch si vypočujete inšpiratívnych ľudí z prostredia cestovného ruchu a gastronómie. Žiadne celebrity, ale tí, ktorí sa denno-denne stretávajú s množstvom hostí spoza baru a vytvárajú úsmev na tvári či z kancelárskych stoličiek sa snažia zvýšiť povedomie o turizme.

Piata časť podcastu Bez Štipky Robusty prináša rozhovor s ľuďmi, ktorí sa venujú rozvoju cestovného ruchu v turisticky významnej časti Slovenska, v Bojniciach. S výkonnou riaditeľkou OOCR – Región Horná Nitra – Bojnice, Mg. Andreou Malátovou a predsedom predstavenstva, Mgr. Marošom Greschnerom, sme sa rozprávali o podstate OOCR, jej fungovaní, právomociach, ale aj možnostiach, ktoré jej v rámci cestovného ruchu plynú. Nevynechali sme ani tému podpory mesta či aktuálnu situáciu po uvoľnení opatrení koronavírusu.

Výkonná riaditeľka OOCR – Región Horná Nitra – Bojnice, Mgr. Andrea Malátová a predseda predstavenstva, Mgr. Maroš Greschner

Autor blogu je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave,
študijný program Podnikanie v cestovnom ruchu
a aktuálne poslucháčom študijného programu
Manažment cestovného ruchu.

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.