fbpx

#6 PODCAST s hosťom: Ladislav Fajin | Barmanstvo je pre mňa životný štýl

V týchto podcastoch si vypočujete inšpiratívnych ľudí z prostredia cestovného ruchu a gastronómie. Žiadne celebrity, ale tí, ktorí sa denno-denne stretávajú s množstvom hostí spoza baru a vytvárajú úsmev na tvári či z kancelárskych stoličiek sa snažia zvýšiť povedomie o turizme.

V šiestej časti nepravidelného podcastu Bez Štipky Robusty sedí pri mikrofóne mladý, zdravo premotivovaný a priam až excentrický barman Ladislav Fajin. Jeho barmanský svet začal na Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, ktorá sa považuje za tú najprestížnejšiu strednú školu v odboroch gastronómie. A hoci sme každý študovali na inej škole, naše cesty sa spojili počas študentských barmanských súťaží. O jeho ceste rôznymi podnikmi až k dnešnej pracovnej pozícii senior barmana v prestížnom slovenskom hotelovom bare sme sa rozprávali na mieste, kde to celé začalo – v Topoľčanoch.

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.