fbpx

#2 PODCAST s hosťom: Alexander Nagy | Byť na jednom pracovnom mieste menej ako rok je strata času

V týchto podcastoch si vypočujete ľudí z gastronómie. Žiadne celebrity, ale tí, ktorí sa denno-denne stretávajú s množstvom hostí a spoza baru im vyčaria úsmev na tvári.

V druhej časti sa stretnete s hosťom, ktorého mnohí pokladajú za baristické zlatíčko. Alex Nagy si prešiel rôznymi pozíciami v gastronómii od cukrárne, cez hotely, reštaurácie. Dnes je certifikovaný World Coffee Events porotca, školiteľ a tréner baristov. Pôsobil ako head barista bratislavského Urban House a prednedávnom sa vrátil z dvojmesačnej stáže v Nordic Approach (sourcing company focusing solely on high quality green coffees). Nie len o baristike, ale celkovo o dnešných službách som sa s ním rozprával v nasledujúcom podcaste.


Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa na odber podobných!

Nie, nebudem vás otravovať blbosťami. Iba vždy, keď uznám za vhodné, dám vám vedieť o novom článku na mojom blogu. A ak vás to bude otravovať, jednoducho sa z odberu odhlásite. Nič viac a nič menej. To je fér, nie?

[mc4wp_form id=“1784″]

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.