fbpx

#3 PODCAST s hosťom: Adrián Krišák z Need for Espresso: Underground | Ľudia si myslia, že najviac chlóru prijímajú z pitia vody. Nie je to však pravda.

V týchto podcastoch si vypočujete ľudí z gastronómie. Žiadne celebrity, ale tí, ktorí sa denno-denne stretávajú s množstvom hostí a spoza baru im vyčaria úsmev na tvári.

V tretej časti sa stretnete s hosťom, ktorý v 22 rokoch napísal kávovú bibliu Need for Espresso: Underground. Vyštudoval hotelovú akadémiu v Piešťanoch, pracoval v Urban House, kaviarni Concept a tiež v Mad Drop. Momentálne pôsobí v Coffeeholics, kde sa zameriava na vodu a jej pôsobenie na kávu.. Nie len o vode do kaviarní, ale celkovo o vode a jej pôsobení na ľudský organizmus som sa s ním rozprával v nasledujúcom podcaste.

V podcaste sme spomínali a rozoberali vhodnosť upravenej vody formou známych kanvíc ako Brita či BWT v domácnosti. Narážali sme pri tom na status slovenskej blogerky, ktorý si môžete v celom znení prečítať na tomto linku.

Od Samuel Chlpek

Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia v podmienkach Slovenskej republiky mi nie je ľahostajná. Vždy som sa snažil hľadať akúkoľvek spojitosť medzi gastronómiou a marketingom. Jeho spojenie vie prinášať reštauráciám a hotelom nových klientov.

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.