fbpx

Buďte medzi prvými

Všetci dobre vieme, čo sa v posledných dňoch stalo so sociálnou sieťou Facebook. Vplyv stránok, ktoré ste do určitého času sledovali, a hlavne mali radi, vám odišiel z dohľadu. Premiestnil sa do sekcie „Prieskumník“ alebo ľudovo nazývanej „raketka“.

Či už teda pozeráte novinky sociálnej siete Facebook cez mobilný telefón alebo počítač, na vašej hlavnej stránke sa vám obľúbené vami sledované stránky nezobrazia. Preto nastávajú iba tri možnosti, ako sa k ním dostať.

  1. Jednou z možností je dostávať informácie o nových článkoch na svoj e-mail. Nebude vás to nič stáť a ani otravovať. Skoro väčšina máme e-mailové schránky zriadené cez gmail, ktorý je až príliš inteligentný. Občas vám teda zašlem e-mail o novom článku, nemôžem to však robiť často. Jednak by vás to otravovalo a gmail by ma za to nemal rád, pokladal by ma za SPAM. 😉
    Prihlásiť sa môžete aj priamo tu:[mc4wp_form id=“1784″]
  2. Prichádza však možnosť presedlať aj na iné sociálne siete. Napríklad na Instagram, ktorý je populárny a funguje na báze obrázkov ma môžete sledovať už dlhšie. Profil si tam vytvoríte ľahko aj vďaka prepojeniu s facebookom a nemusíte ho ani nijako živiť. Iba sa kochať obsahom ostatných. Nájdete ma tam pod menom samuelchlpek a po začatí sledovania vám vždy poviem o super článkoch z môjho blogu.
  3. Treťou možnosťou je prísť na moju facebook stránku Samuel Chlpek / coffee&barblogger, kliknúť na kolonku Sledované, ktorú nájdete hneď pod veľkou fotografiou na jej začiatku.

Otvorí sa vám malá lišta, v ktorej je podstatné zaškrtnúť pole Zobrazovať ako prvé a následne kliknúť na miniatúru pera napravo.

Stránku treba začať sledovať a nastaviť položku Zobrazovať ako prvé. Iba tak sa vždy dozviete o všetkých novinkách

Vysunie sa vám ďalšia roleta, v ktorej sa prekliknite do sekcie Upozornenia, a zaškrtnite políčko Príspevky.

Dokončením tohto kroku občas dostanete notifikáciu o novom príspevku na mojej stránke

Budem vďačný, ak mi zachováte svoju priazeň aj naďalej. Lebo ak je pre koho tvoriť kvalitný obsah, tak to človeka aj o čosi viac baví. Preto ak sa dá, prezdieľajte tento článok medzi svojich priateľov a dajte vedieť aj im všetky možnosti, ktoré môžu využiť aj na iných obľúbených fanúšikovských stránkach, ktoré sa im po novom už nezobrazujú.